" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان خوزستان با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
تمدید مهلت ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد 94 اشخاص حقوقی در برخی از استانها
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی برای پاسخگویی و راهنمایی مودیان در روزهای پایانی تیرماه خبرداد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد با بیان این مطلب افزود: سازمان امور مالیاتی کشور به‌منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به مودیان محترم مالیاتی در انجام تکالیف قانونی، به‌ویژه اطلاع‌رسانی، ارائه راهنمایی و پاسخگویی لازم در رابطه با دریافت اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی، اقدام به افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی کرده است.

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، تصریح کرد: ادارات مالیاتی در روزهای دوشنبه 1395/4/28 لغایت پنج‌شنبه 1395/4/31تا ساعت 21 آماده پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.


تقوی نژاد افزود: با توجه به اینکه برخی ادارات مالیاتی در روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند و 31 تیرماه نیز با پنج‌شنبه مصادف شده‌است، لذا این ادارات که پنج‌شنبه تعطیل می‌باشند روز جمعه 1395/5/1 و شنبه 1395/5/2 تا ساعت 21 آماده دریافت اظهارنامه و پاسخگویی و راهنمایی مودیان محترم مالیاتی خواهند بود.


ادامه مطلب

همه چیز درباره استخدام حسابدار – قسمت اول

قسمت اول مقاله:

اگر شما هم در زمره جویندگان آگهی استخدام حسابدار ، کمک حسابدار ، کارشناس مالی و غیره هستید، حتما با عناوین جذابی در لابه لای آگهی های استخدام برخورد کرده اید. عناوینی همچون استخدام حسابدار با حقوق بالا ، استخدام حسابدار با شرایط استثنایی ، استخدام حسابدار با بهترین مزایا ، استخدام کارشناس مالی در شرکت معتبر .


هرچند برخی از این آگهی ها کاذبند اما باید بپذیریم که درصد زیادی از این آگهی ها واقعی اند. اکنون این سوال مطرح است که این موقعیتهای استثنایی نصیب چه کسانی می شوند؟ و اصولا چه اطلاعاتی برای جویندگان کار و استخدام رشته حسابداری مفید است و شانس آنان را در یافتن موقعیتهای کاری افزایش می دهد؟

این مقاله با ارایه اطلاعات مورد نیاز و کاربردی و مناسب با بازار کار ایران، شما را در یافتن یا بهتر بگوییم بدست آوردن موقعیتهای شغلی و استخدامی مناسب کمک می کند.

شرایط معمول استخدام حسابدار ( شرایط مندرج در متن آگهی های استخدام )

علیرغم تنوع در متن آگهی ها و شرایط مورد نیاز کارفرمایان، می توان موارد تقریبا مشترکی را در آنها یافت. این موارد را در زیر مشاهده می کنید:

ساعات کار:
  معمولا تمام وقت

سن :   معمولا مطرح نیست
جنسیت :  از هر دو جنس
تجربه کاری : مفید است
حوزه کاری :  اغلب گروه های شغلی
تخصصهای اصلی مورد نیاز:  امور مالی و حسابداری
تخصصهای فرعی مفید :  نرم افزارهای Office( WORD , ECXEL)/ نرم افزارهای معروف حسابداری( یکپارچه مالی پایا ، سپیدار ،  همکاران سیستم – هلو و رایورز و غیره. / زبان انگلیسی


 
ادامه مطلب ..

دانلود آموزش تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی عملکرد سال 1394
در فصل بهار 95  بسر می بریم و وتا 31 تیر ماه سال 1395 پایان مهلت تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی سال مالی 94  مدت زیادی باقی نمانده و معمولا در این ایام همه حسابداران سرگرم تولید اطلاعات مورد نیاز برای درج در اظهارنامه مالیاتی هستند.

تولید اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی عملکرد به تنهایی وقت زیادی از اوقات حسابداران را به خودش اختصاص می دهد ، لیکن در این بین فرایند تکمیل اظهارنامه مالیاتی عملکرد نیز در سالهای اخیر به سبب الکترونیکی شدن نیازمند تبحر و آگاهی بیشتر برای درج صحیح اطلاعات وجلوگیری از اشتباهات هنگام ورود اطلاعات می باشد.

مسلما  شاهد اشتباهات جبران ناپذیری به علت عدم آگاهی تکمیل کنندگان اظهارنامه از چند وچون تکمیل اظهارنامه مالیاتی شرکتها بوده اید .

ادامه مطلب ...

 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات