" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان خوزستان با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
اولین همایش ملی حسابرسی و نظارت مالی ایران
«اولین همایش ملی حسابرسی و نظارت مالی ایران» به میزبانی دانشکده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی در تاریخ27 و 28 بهمن ماه 1395، در مشهد برگزار خواهد شد .


 هدف اصلی «اولین همایش ملی حسابرسی و نظارت مالی ایران» (27 و 28 بهمن 1395، دانشگاه فردوسی) ایجاد بستری برای تبادل نظر و همفکری حرفه و دانشگاه درباره موضوعات روز در قالب ارایه برترین مقالات تخصصی وآموزش‎های کارگاهی، و آشناسازی اعضای حرفه‎ای و دانشگاهی با جدیدترین مفاهیم و پژوهش‎های مرتبط با حسابرسی اعلام شده است؛ تا با بررسی مشکلات حرفه حسابداری و حسابرسی و چالش‎های پیش رو، راهکارهایی برای بهبود عملکرد حرفه ارایه شود.


در پیام دبیر همایش تاکید شده است، فسادهای مالی اخیر در جهان نشان می‌دهد كه نقش نوین حسابرسان و حسابداران رسمی نسبت به نقش سنتی آنان به شدت افزایش یافته است و مسئولیت اجتماعی آنان همچنان مورد تأكید است. ساختار جدید مالكیت و مدیریت شركتها نیز دامنه مسئولیت و وظایف حسابداری را گسترش داده است و ارائه گزارش‎های مالی جدیدتر و مناسب‌تر بر اساس نیاز استفاده‌كنندگان را ضروری ساخته است. لذا توجه به نقش و جایگاه حرفه حسابرسی در اقتصاد کشور و اعتلاء و توسعه این حرفه در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی نظام مالی و اطلاعاتی كشور در پاسخ به نیازهای روزافزون جامعه ضروری است.

 

در این راستا، دبیرخانه همایش با صدور اطلاعیه‎ای از استادان دانشگاه، فعالان حرفه، دانشجویان و دیگر علاقه‎مندان و پژوهشگران دعوت به عمل آورده است تا مقالات خود را در چارچوب محورهای همایش حداکثر تا تاریخ یکم دی 1395 به دبیرخانه ارسال کنند.

 

محورهای اصلی و تخصصی همایش

مطابق اطلاعات مندرج در وبگاه رسمی همایش، محورهای اصلی و تخصصی همایش به شرح زیر اعلام شده‎اند:

محورهای اصلی:

حسابرسی و اقتصاد مقاومتی، حسابرسی در دوران پسابرجام، حسابرسی مالی (مستقل)، حسابرسی بخش عمومی، نظارت مالی و حسابرسی رعایت،حسابرسی داخلی،حسابرسی مستمر،حسابرسی سیستم‎های کامپیوتری،حسابرسی عملیاتی/عملکرد، و آموزش و پژوهش در حسابرسی و نظارت مالی

محورهای تخصصی:

1.کیفیت

2.حق‎الزحمه حسابرسی

3.رقابت در بازار حسابرسی

4.نقش نهادهای حرفه‎ای و نظارتی

5.نقش استانداردها و قوانین و مقررات

6.آموزش و پژوهش

7.بین‎المللی شدن بازار حسابرسی

8.تعامل حرفه و دانشگاه

9.بازاریابی در حسابرسی

10.مهارت‎های ارتباطی و اجتماعی

11.مسولیت اجتماعی

12.ارتباطات بین‎المللی و حضور موسسات بزرگ در ایران

13.ادغام موسسات حسابرسی

14.جوان‎گرایی در حرفه

15.فرسودگی شغلی

16.تنوع‎بخشی به اراِئه خدمات حرفه‎ای

17.کاربرد تکنولوژی در حسابرسی

18.نظارت مالی و حسابرسی بخش عمومی و نقش آن در تدوین بودجه و برنامه‎های توسعه

19.سیستم‎های اطلاعاتی حسابداری و نقش آن در اجرای نظام حسابداری تعهدی و نظام مالی در بخش عمومی

20. و سایر موضوعات مرتبط با محورهای کلی

تاریخ‎های کلیدی

مطابق اعلام دبیرخانه همایش، ثبت‎نام از یکم مهر تا 15 بهمن 1395 انجام خواهد شد؛ و آخرین مهلت ارسال مقالات نیز یکم دی 1395 اعلام شده است. مطابق این اطلاعیه، نتایج داوری مقالات ارسالی نیز یکم بهمن اعلام خواهد شد.

 

اطلاعات تماس دبیرخانه

دبیرخانه همایش در مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، دانشکده علوم اداری و اقتصاد واقع است.
تلفکس دبیرخانه 38834204 (051)، نشانی رایانامه 1st-auditing@um.ac.ir نشانی وبگاه رسمی همایش  1st-auditing.um.ac.ir و نشانی کانال رسمی تلگرام همایش FUM_1st_auditingاعلام شده است.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات