" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان خوزستان با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
دانلود آموزش تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی عملکرد سال 1394
در فصل بهار 95  بسر می بریم و وتا 31 تیر ماه سال 1395 پایان مهلت تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی سال مالی 94  مدت زیادی باقی نمانده و معمولا در این ایام همه حسابداران سرگرم تولید اطلاعات مورد نیاز برای درج در اظهارنامه مالیاتی هستند.

تولید اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل اظهارنامه مالیاتی عملکرد به تنهایی وقت زیادی از اوقات حسابداران را به خودش اختصاص می دهد ، لیکن در این بین فرایند تکمیل اظهارنامه مالیاتی عملکرد نیز در سالهای اخیر به سبب الکترونیکی شدن نیازمند تبحر و آگاهی بیشتر برای درج صحیح اطلاعات وجلوگیری از اشتباهات هنگام ورود اطلاعات می باشد.

مسلما  شاهد اشتباهات جبران ناپذیری به علت عدم آگاهی تکمیل کنندگان اظهارنامه از چند وچون تکمیل اظهارنامه مالیاتی شرکتها بوده اید .

حتی در مواردی شاهد شکایت کارفرمایان از حسابداران بوده ایم که به هر صورت مشکلاتی را هم برای کارفرمایان و حسابداران پدید آورده است .

در این خصوص اگر حسابداران مهارت ، تجربه و آموزش کافی درمورد نحوه تکمیل و ارسال اظهارنامه مالیاتی کسب کرده باشند به مراتب نقش ارزشمندی در درج اطلاعات با دقت ،سرعت و کیفیت وصحت در اظهارنامه مالیاتی خواهند داشت .

مهارت تکمیل اظهارنامه های مالیاتی برای حسابداران درحال حاضر یک مزیت رقابتی با ارزش و فرصتی درآمدزا محسوب می شود ،چون بلا استثناء کلیه شرکتها و موسسات و صاحبان مشاغل ناگزیر به انجام تکالیف قانونی خود هستند که انجام همه این تکالیف می طلبد فردی بعنوان حسابدار این وظایف را به دقت و با کیفیت به انجام رساند.

وهم اکنون شما می توانید مسیر موفقیت شغلی خود را در حوزه حسابداری با قدرت و هدفمند بپیمایید به شرطی که از قبل خود را برای روبرو شدن با کلیه موانع آماده کرده باشید.

در زیر  لینک دانلود فایل آموزش نحوه تکمیل اظهارنامه  مالیاتی  اشخاص حقوقی  عملکرد  سال 1394  و نیز  فرم خام اظهارنامه (به صورت پی دی اف )  جهت دانلود قرار داده شده است .

•    دانلود  آموزش  تکمیل اظهارنامه مالیاتی  اشخاص حقوقی  عملکرد  سال 1394     (  دانلود )

•    دانلود  فرم خام  اظهارنامه مالیاتی  اشخاص حقوقی  عملکرد  سال 1394 
           (  دانلود )


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic