" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان خوزستان با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
آغاز به کار دفتر جدید شرکت محاسبان خبره در" پایتخت ایران"

شرکت محاسبان خبره، ارایه دهنده خدمات حرفه ای حسابداری و حسابرسی، دفتر جدیدی در شهر تهران  به منظور خدمت رسانی سریعتر و در دسترس بودن افتتاح نمود. دفتر جدید با بهره گیری از اساتید و حسابداران خبره  ، در واقع  دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران خواهد بود.

آقای "محمد باغبان" عضو انجمن حسابداران خبره ایران و مدیر شرکت محاسبان خبره در این خصوص اظهار داشت ، افتتاح دفتر جدید شرکت محاسبان خبره در شهر تهران ، گام مهم دیگری در جهت تحقق هدف در دسترس بودن و خدمت رسانی فراگیر به فعالین اقتصادی در سراسر کشور  می باشد.

وی افزود : افتتاح دفتر تهران اولین تغییر در میان تغییرات مهم شرکت در سال1396 است. در شرایط فعلی اقتصادی کشور و با توجه به قوانین جدید مالیاتی نیاز به استفاده از مشاوره مالی و مالیاتی و خدمات حرفه ای حسابداری و حسابرسی بیش از پیش احساس می شود.

انتظار می‌رود دفتر جدید موجب افزایش خدمات رسانی در حوزه های حسابداری و حسابرسی و مشاوره های مالی و مالیاتی  فراهم نماید.

خدمات حسابداری اخیراً به واسطه تغییرات بنیادی قوانین مالیاتی کشور و استانداردهای بین المللی حسابداری دست خوش تغییرات بسیاری شده است.

شرکت محاسبان خبره در حوزه مشاروه مالی و مالیاتی و ارایه خدمات حرفه ای حسابداری و حسابرسی  از تیمی مجرب با بیش از 15 سال سابقه برخوردار بوده و اخیراً نیز به موفقیت چشم گیری در زمینه ارایه "خدمات حسابداری از راه دور" دست یافته است.

دفتر مستقر در شهرستان اهواز نیز کماکان همچون گذشته پاسخگوی مدیران و فعالین اقتصادی می باشد.

آدرس دفتر تهران:

تهران- فلکه اول صادقیه   شماره تماس : 09124130350

آدرس دفتر اهواز:

اهواز – خیابان نادری   شماره تماس : 09163050021

شرکت حسابداری و حسابرسی محاسبان خبره (عضو انجمن حسابداران خبره ایران) و(عضو انجمن حسابداری  ایران) و(عضو انجمن حسابرسی خبره ایران)می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic